تماس با پارس شوان

021-88733191

بسیاری از شکست های زندگی متعلق به افرادی است که درک نمی کنند چقدر نزدیک به موفقیت بودند وقتی تسلیم شدند. (توماس ادیسون)

INFO@PARSSCHWAN.COM

مشاهده محصولات برند پارس شوان

پارس شوان

 شركت آرمان سرنا توليد كننده لامپ‌های فوق كم مصرف پارس شوان (Pars schwan )

شرکت آرمان سرنا با کسب تجربه طی سالهاي متمادی در زمینه صنایع روشنایی و الکترونیک و به پشتوانه رضایت مصرف کنندگان برای ارائه کیفیت بهتر و توسعه تولید در زمینه محصولات الکتریک و الکترونیک در تاريخ10/12/1382 با به خدمت گرفتن تکنولوژی روز و مدیریت مجرب، مجوز توليد انواع لامپ و قطعات روشنايي را به شماره 21562/123 و با آرم تجاري پارس شوان دريافت نمود.

اکنون این مجموعه به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع لامپهای LED ، با استفاده از پیشـرفته‌ترین تجهیـزات، ماشیــن‌آلات، دستگاه‌های آزمایشـگاهی و کیفیتـی با بهــره‌گرفتن از مجـرب‌ترین مهنــدسان و متخصصـان این رشتـه و ارتبـاط مستمـر با شـرکت‌های بـزرگ و مطـرح بین المللی در این زمینه توانسته است محصــولاتی با کیفیـت بــرتر و ســازگار با محیـط زیست ارائه کند. تکنولوژی مدرن و مواد اولیه با کیفیت، نیروی انسانی کارآمد و مدیریت متخصص و مجرب، این شرکت را قادر ساخته است تا محصولاتی با کیفیت بسيار خوب در مقایسه با بهترین های دنیا عرضه نماید.

واحد آزمايشگاه و کنترل کیفیت (QC) کارخانه آرمان سرنا، کلیه تجهیزات لازم برای تست های الکتریکی، فتومتری و ایمنی لامپ های فوق کم مصرف بر اساس استاندارد ملی ایران به شماره  7319488886 بکار گرفته است و با توجه به اينكه اين واحد توليدي در تاريخ 8/8/1385 پروانه بهره برداري خود را به شماره 23806/123 از وزارت صنايع و معادن دريافت نموده، از همان ابتدا اقدام به استاندارد نمودن كليه محصولات خود نموده است.

· ایستگاه های بازرسی و کنترل کیفیت موجود در خط تولید، نسبت به جدا سازی محصول نا مطلوب و بهبود فرآیند تولید اقدام می نمایند.
· لامپ های تولید شده، در دستگاه Aging Line در حالت های مختلف کاری از لحاظ حرارت و ولتاژ مورد آزمون قرار می گیرند.
· واحد کنترل کیفیت با بازرسی مواد اولیه و نمونه برداری مداوم روزانه از خط تولید و انجام تست های مختلف بر نمونه ها، کیفیت محصول تولید شده و مطابقت آن با استانداردهای لازم را کنترل می نماید.
ارائه کیفیت بهتر در قالب قیمت مناسب همواره نه یک شعار بلکه هدف اصلی این شرکت می باشد و استقبال و رضایت مشتریان نشان دهنده میزان تحقق این هدف است.

با توجه به اینکه در زندگی امروز، بخش عمده ای از زندگی ما زیر نور مصنوعی لامپ ها سپری می شود، نحوه طراحی روشنایی و انتخاب نوع لامپ می تواند تاثیر چشمگیری بر سلامت جسمی و روحی ما بگذارد. از طرف دیگر در کشور ما حدود 30% کل انرژی الکتریکی تولید شده در شبکه صرف روشنایی می شود که رقم نسبتاً بالایی است. از این رو شرکت آرمان سرنا جهت نیل به اهداف معنوی خود همواره تلاش نموده است از هر فرصت بدست آمده، برای افزایش اطلاعات عموم مردم کشورعزیزمان در زمینه روشنایی و فرهنگ سازی در مورد بهینه سازی مصرف انرژی الکتریکی در بخش روشنایی با کمک جایگزینی لامپ های رشته ای با لامپ های کم مصرف با کیفیت بالا استفاده نماید.